1.                                                           

                                                      Шановні панове нотаріуси!

             Адвокати компанії «Шерман» мають спеціальну підготовку і значний досвід у захисті прав і законних інтересів нотаріусів, пов'язаних з їх професійною діяльністю, під час вчинення як нотаріальних дій так і функцій державного реєстратора.
             Адвокатська компанія «Шерман» надає кваліфіковану допомогу в захисті ваших прав у разі:
 оскарження ваших дій;
 вимушеного спілкування з правоохоронними органами (включаючи, у разі необхідності, кримінальний захист);
 відстоювання законних прав та свобод наших клієнтів, представляючи їх інтереси в державних органах, установах будь-якого рівня та типу;
 сприяння при вирішенні питань і спорів з різними установами та організаціями, наприклад страховими компаніями, фінансовими органами, банками.
 будь-яка інша допомога правового характеру.
           За більш детальною інформацією ви можете звертатися за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, буд. 45, оф. 6а, або за телефонами:
+38 056 744 76 37;
+38 056 744 81 44; 

 

 

bezpeka

2. Для нотаріусів, які розпочинають діяльність: компанія «Безпека комплекс» пропонує нотаріусам вигідні умови по забезпеченню офісу пожежною сигналізацією, охоронною сигналізацією, спеціальною особистою кнопкою «тривога» та інші послуги, пов’язані із безекою. За додатковою інформацією ви можете звертатися до офісу «Безпека комплекс», або за телефонами: +38 (056) 788 90 00; +38 (066) 851 52 03. Детальніше дивитися сайт компанії (http://bezpeka-ua.net).

 

 

paper-heaven

3. Компанія «Паперовий рай» пропонує нотаріусам реєстри для реєстрації нотаріальних дій, книги вхідної та вихідної кореспонденції та інше. Свої замовлення ви можете розміщувати безпосередньо через сайт компанії (http://papedem.com.ua).
Додатково повідомляємо, що в місті Дніпропетровську ви можете звернутися до альтернативної комерційної структури, яка здійснює перепліт нотаріальних архівів, доставку в офіс реєстрів для вчинення нотаріальних дій та інших книг. Звертатися за телефонами: 716-76-86, 370-98-78, +38(067) 956 06 22.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ НОТАРІУСІВ НА ТЕ, що Нотаріальна палата України, всі ії структурні підрозділи (Відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області), є неприбутковою організацією за нормами Податкового кодексу України. У зв’язку з цим, Нотаріально палата України не веде комерційну діяльність та не розповсюджує шляхом продажу реєстри для реєстрації нот дій, алфавітні книги та інше!

4. Шановні нотаріуси! Зверніть, будь ласка, увагу на періодичні видання, в яких публікуються актуальні статті, пов`язані з нотаріальною практикою.

poleznaya1 poleznaya2 poleznaya3

За додатковою інформацією щодо переплати журналу "Нотаріат України" та додатку до журналу "Бюлетень нотаріальної практики" звертайтеся, будь ласка, на сайт Нотаріальної палати України (http://npu.in.ua), а для переплати видання "Мала енциклопедія нотаріуса" на сайт http://yurradnik.com.ua.

5. Інформуємо всіх зацікавлених осіб, що одним з пріоритетних напрямків діяльності Відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області є співпраця з вищими учбовими закладами Дніпропетровської області, які мають юридичні напрямки. На теперішній час ділові стосунки встановленні з юридичним факультетом Дніпропетровського Гуманітарного університету,Університетом імені Альфреда Нобеля (факультет післядипломної освіти), з юридичним факультетом Національного гірничого університету. На сьогоднішній день Відділення дає змогу студентам розширювати свої знання на арені нотаріату, щоб набувати досвіду зі студентських років. Така співпраця підвищує престиж української освіти, підтримує достойний рівень Відділення НПУ в Дніпропетровській області та допомагає впровадженню подальших реформ структурного характеру і нових інформаційних технологій в освіті.
Основними напрямами співпраці є:

 • Рецензування Дипломних робіт, наукових робіт студентів за напрямом: «Нотаріат»;
 • Надання розширених консультацій студентам, які мають намір в майбутньому займатися нотаріальною практикою;
 • Проведення спільних круглих столів, дискусійних клубів за напрямами нотаріальної діяльності.

Особливо тісні зв’язки на протязі багатьох років склалися з кафедрою кримінального права та кримінології юридичного факультету Дніпропетровського гірничого університету, яку очолює доцент, Заслужений юрист України, Почесний Голова Відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області, член Нотаріальної палати України – Шаніна Євгенія Григорівна.

dgu gorka adu
http://dgu.com.ua http://nmu.org.ua
http://duep.edu

6. Галузева Рада підприємців – учасників ринку нерухомості при Дніпропетровській обласній державній адміністрації відкрила Громадську приймальню з метою забезпечення учасників ринку нерухомості та мешканців Дніпропетровської області актуальною інформацією про ринок та умови проведення операцій з нерухомим майном.

Тут є можливість отримати безкоштовні консультації з питань:

 • Купівлі – Продажу - Оренди нерухомості
 • Оцінки об'єктів нерухомого майна
 • Оподаткування нерухомості
 • Розрахунку обов'язкових витрат на проведення операцій з нерухомим майном
 • Управління нерухомим майном, власниками якого є нерезиденти України , в т.ч. послуг податкового агента
 • Юридичного супроводу угод з нерухомістю
 • Інвентаризації об'єктів нерухомості
 • Оформлення документів на нерухоме майно
 • Комплексного юридичного обслуговування
 • Безпеки (юридичної, фінансової, фізичної)
 • Страхування нерухомості

риал ап

 

Консультації проводять практикуючі юристи та висококваліфіковані фахівці з великим досвідом, які здійснюють легальну підприємницьку діяльність.

Громадська приймальня працює щоденно з 09-00 до 18-00 (окрім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Поля, 2, підприємницький коворкінг «doSTup».
Консультації проводяться за попереднім записом за телефонами:
+38 (0562) 785 05 13
+38 (067) 560 54 34
Головою Ради є Логутенко Сергій Миколайович


 7. DiVotek - це сучасний дизайн та технології, поєднанні з досвідом професіоналів.

Веб студія виконує роботи з розробки інтернет ресурів, інформаційно-технічної підтримки та вдосконалення проектів: 

 • розробка інтернет ресурсів різного рівня складності
 • розробка фірмового стилю
 • розробка програмного забезпечення
 • комплексний аналіз та вдосконалення сайтів
 • просування інтернет-ресурсів у пошукових системах
 • технічна підтримка та вдосконалення веб ресурсів

 +38(056) 735-20-20

 +38(097) 095-50-75

 +38(093) 872-67-54

 sale@divotek.com