Зі змінами до ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», внесеними ЗУ від 06.10.2016 року №1666-VIII, власнику об’єкта нерухомого майна надано право подати заяву про заборону вчинення  реєстраційних дій щодо власного об’єкта нерухомого майна.

Дорогий колего, в Ваше прекрасне свято хотілося б висловити щиру повагу до Вас. 

Раді привітати Вас з днем народження. Бажаємо, щоб з кожним роком все більше набиралося сил для великих трудових звершень. Щоб творчі ідеї лилися рікою і втілювалися в реальному житті. Нехай удача супроводжує Вас в будь-яких починаннях, а гроші ніколи не стануть для Вас труднощами. Любові і розуміння як на роботі, так і у сімейному вогнищі.

Голова відділення НПУ в Дніпропетровській області,
Кохан Г.Л.

  05.02.2018 року у місті Дніпро на базі Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл «Впровадження аграрних розписок в Україні», в якому прийняли участь: голова Відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області Кохан Ганна Леонідівна, член Правління Відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області Чорна Оксана Сергіївна, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу Ярмолюк Маргарита Миколаївна,  приватний нотаріус Криворізького міського нотаріального округу Каліушко Ольга Євгенівна, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу Панченко Олена Валентинівна, приватний нотаріус Криворізького міського нотаріального округу Папуча Марина Олександрівна.

Повідомляємо про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 р. № 1092.

Зі мінами ви можете ознайомитися за посиланням:

Зміни до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів

Мін’юст спільно з експертами та донорами розробив та забезпечив прийняття законодавства, яке запровадило нові стандарти ідентифікації громадян, включаючи Mobile ID. Це технологія, яка дає можливість ідентифікувати особу через мобільний телефон, а значить – через мобільний отримувати послуги від держави, підписувати контракти та користуватися безліччю інших сервісів. Про це Міністр юстиції Павло Петренко повідомив у своєму блозі на «Українській правді».

 Він зауважив: лише 5 жовтня Верховна Рада прийняла Закон «Про електронні довірчі послуги» (№4685) і вже 21 грудня держава в особі Мін’юсту почала випуск ключів для накладення та перевірки електронного цифрового підпису із сертифікатами, які відповідають міжнародним алгоритмам криптозахисту.

З 01.01.2018 року змінено розмір адміністративного збору за проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Cтаттею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» встановлено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць для працездатних осіб у розмірі: з 1 січня 2018 року - 1762 гривні.

Відповідно до частини 7 статті 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - Закон) адміністративний збір справляється у відповідному розрахунку від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення державної реєстрації прав, та округлюється до найближчих 10 гривень.