25 травня 2018 року на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Дніпропетровській області проведено семінар для нотаріусів Дніпропетровської області на тему:"Проблемні питання державної реэстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень в аспекті здійснення такої реєстрації нотаріусом. Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Ольга Захарова, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, зазначила, що одним з обов’язків нотаріуса є постійне підвищення свого професійного рівня, оскільки його діяльність безпосередньо пов’язана зі швидкоплинними змінами у чинному законодавстві.

Шановні нотаріуси!

Запрошуємо вас прийняти участь у семінарі, який організовано Відділенням НПУ в Дніпропетровській області, спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Дніпропетровській області, на тему: "Проблемні питання державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень в аспекті здійснення такої реєстрації нотаріусом. Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.", який відбудеться 25 травня 2018 року, в актовій залі приміщення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за адресою: 49005, місто Дніпро, проспект Гагаріна, буд. 26.

Подання податкової декларації про майновий стан та доходи необхідно здійснити в строк до 1  травня 2018 року.

Наказ Мінфіну від 02.10.2015 № 859 "Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи".

Декларацію можна заповнювати за допомогою програми "Єдиного вікна подання електронної звітності" та подавати за допомогою "СОНАТА".

Сплата податку здійснюється до 01 серпня наступного за звітним року. 

Рахунки для сплати податку на доходи фізичних осіб з 22.01.2018 р. (скачати)

Шукаємо Код класифікації доходів бюджету (зверху таблиці робимо вибірку):

11010500 - ПДФО при вчиненні нотаріальних дій та за результатами річного декларування нотаріуса; 

11010100 - ПДФО з доходів платника податку у вигляді заробітної плати (для роботодавців). 

29 березня 2018 року о 16:00 годині відбудуться загальні збори Відділення НПУ у Дніпропетровській області.

Метою проведення зборів буде, зокрема, обрання делегатів на черговий з'їзд нотаріусів України, що відбудеться у м. Києві 20-21 квітня 2018 року. 

Місце проведення загальних зборів Відділення НПУ у Дніпропетровській області: Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, за адресою: місто Дніпро, проспект Гагаріна, будинок 26, поверх 6, аудиторія 4а.

15 березня 2018 року після важкої хвороби перестало битися серце Румянцевої Людмили Іванівни – приватного нотаріуса Дніпровського міського нотаріального округу.

За роки роботи в нотаріаті, попри усі труднощі на професійному шляху, вона завжди залишалася щирою та надійною людиною, справжнім професіоналом своєї справи. Світлий образ Людмили Іванівни, її відкрита душа, щирість та доброта назавжди збережуться в пам'яті всіх, хто її знав.

Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, нотаріальна спільнота Дніпропетровщини висловлює глибоке співчуття родині та близьким Людмили Іванівни.

Світла пам'ять про неї назавжди залишиться в наших серцях.

Голова відділення НПУ в Дніпропетровській області,
Кохан Г.Л.

З 15 березня 2018 року, за кримінально-процесуальним кодексом України, будь-яку експертизу, в тому числі судово-медичну призначатиме слідчий суддя. Ця експертиза буде проводитися виключно в межах кримінального провадження.

Експертиза обовязкова у випадках насильницької смерті, і проводитиметься вона під час досудового розслідування лише після реєстрації повідомлення про кримінальне правопорушення.

Експерт видає лікарське свідоцтво про смерть, якщо вона настала внаслідок: травми, отруєння, струму чи інших зовнішніх факторів; штучного аборту, який зроблено не в медзакладі; раптово у дітей віком до 1 року; якщо особа померлого не встановлена.