04092017prezidium

02 вересня 2017 у місті Дніпро, за ініціативи Відділення НПУ у Дніпропетровській області, на базі Дніпропетровського університету внутрішніх справ, відбувся значний захід, участь у якому прийняли представники юридичних еліт Дніпропетровщини – міжгалузева науково-практична Конференція на тему: «Майбутнє нотаріату в умовах побудови європейської системи ідентифікації і верифікації з використанням новітніх інформаційних технологій. Криптографічний захист  інформації. Електронний цифровий підпис», присвяченої святкуванню професійного свята – Дня нотаріату України. За запрошенням дніпровських колег в Конференції також прийняли участь нотаріуси Запорізького регіону.

Шановні колеги, дорогі друзі!   

ba796afcb9db029aeeaac6fdf3fa927d

2 вересня в державі відзначається наше професійне свято - День нотаріату, запровадження якого є підтвердженням значимості нашої щоденної, сумлінної праці.
Щиро і сердечно вітаємо всю нотаріальну спільноту Дніпропетровської області з цією непересічною подією, яка свідчить про визнання інституту нотаріату важливою складовою національної правової системи.
Як основа економічної та соціальної політики держави, нотаріат покликаний підтримувати юридичний мир і запобігати правовим конфліктам. У такій важливі справі роль представників нашого фаху не переоцінити.
Нотаріус був, є і залишатиметься захисником прав людини, оскільки надає незалежну й неупереджену правову допомогу на засадах рівності, законності і справедливості.
Щиро зичимо усім здоров'я, щастя, миру та добра! 

 
З найкращими побажаннями,
Голова Відділення Кохан Ганна Леонідівна

Діяльність Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області -  основні здобутки та досягення.

Здавалося б, ну хто такий колега? Проте більшу частину свого життя ми проводимо саме на роботі, з першого погляду із сторонніми, але які з часом стають такими рідними і близькими людьми. Ми практично завжди знаємо про те, що відбувається в їх житті. Радіємо злетам і обурюємося з приводу падінь. Так нехай же в день народження на Вашому життєвому шляху, Ганно Леонідівно, завжди прокладався правильний маршрут і всі новини були виключно хорошими! З Днем народження!

11 липня 2017 року у приміщенні П’ятихатської районної ради працівниками Управління державної реєстрації ГТУЮ у Дніпропетровській області Катериною Дацько, Ростиславом Корнюком та Кристиною Потаповою проведено семінар з державними реєстраторами, нотаріусами, адміністраторами ЦНАП, працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану м. П’ятихатки та П’ятихатського району.