Відділенням Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Дніпропетровській області 22 листопада 2017 року для нотаріусів Дніпропетровської області, за сприянням начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Маньковського Л.К., голови відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області Кохан Г.Л. проведено тренінг на тему: «Аграрні розписки в Україні».

Шановні колеги!

 

Сердечно вітаю вас із професійним святом - Днем юриста.

Велика честь і величезна відповідальність - бути юристом. Адже забезпечення прав та свобод кожного громадянина, зростання правової, розбудова демократичного правового суспільства, беззаперечно, залежать саме від вас - суддів, адвокатів, нотаріусів, юрист-консультантів, працівників правоохоронних органів, вчених-правників.

Латинське "юрис" - означає не тільки "право", але й "справедливість". Для юристів - це символ верховенства права.

Щиро бажаю вам професійних успіхів, міцного здоров'я, благополуччя та удачі!

З найкращими побажаннями,
Голова Відділення Кохан Ганна Леонідівна

 

Відділенням Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Дніпропетровській області 05 жовтня 2017 року за участі начальника Управління з питань нотаріату та банкрутства Сергія Віхрова, голови відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області Ганни Кохан, проведено семінар для нотаріусів Дніпропетровської області  на тему: «Робота нотаріусів з державними реєстрами Міністерства Юстиції України».

04092017prezidium

02 вересня 2017 у місті Дніпро, за ініціативи Відділення НПУ у Дніпропетровській області, на базі Дніпропетровського університету внутрішніх справ, відбувся значний захід, участь у якому прийняли представники юридичних еліт Дніпропетровщини – міжгалузева науково-практична Конференція на тему: «Майбутнє нотаріату в умовах побудови європейської системи ідентифікації і верифікації з використанням новітніх інформаційних технологій. Криптографічний захист  інформації. Електронний цифровий підпис», присвяченої святкуванню професійного свята – Дня нотаріату України. За запрошенням дніпровських колег в Конференції також прийняли участь нотаріуси Запорізького регіону.

Шановні колеги, дорогі друзі!   

ba796afcb9db029aeeaac6fdf3fa927d

2 вересня в державі відзначається наше професійне свято - День нотаріату, запровадження якого є підтвердженням значимості нашої щоденної, сумлінної праці.
Щиро і сердечно вітаємо всю нотаріальну спільноту Дніпропетровської області з цією непересічною подією, яка свідчить про визнання інституту нотаріату важливою складовою національної правової системи.
Як основа економічної та соціальної політики держави, нотаріат покликаний підтримувати юридичний мир і запобігати правовим конфліктам. У такій важливі справі роль представників нашого фаху не переоцінити.
Нотаріус був, є і залишатиметься захисником прав людини, оскільки надає незалежну й неупереджену правову допомогу на засадах рівності, законності і справедливості.
Щиро зичимо усім здоров'я, щастя, миру та добра! 

 
З найкращими побажаннями,
Голова Відділення Кохан Ганна Леонідівна