Шаніна

Шаніна Євгенія Григорівна

Почесний Голова Відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області, Заслужений юрист України, член Нотаріальної палати України

 

ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ

ВІДДІЛЕННЯ НОТАРІАЛЬНОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 

 

kohan

Ганна Леонідівна Кохан

Голова Правління - Голова Відділення Нотаріальної палати України в     Дніпропетровській області

 

21112017 

 

Чорна Оксана Сергіївна

 

Член Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України,

Приватний нотаріус Криворізького міського нотаріального округу

 

  

Наявко Ігор Миколайович

 Заступник Голови Відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області

 

 

Члени Правління:

  1. Апальков Євген Вікторович – державний нотаріус Другої нікопольської державної нотаріальної контори;
  2. Батова Людмила Григорівна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  3. Бунякіна Олена Валентинівна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  4. Драпата Ольга Миколаївна– приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  5. Євчук Ірина Леонідівна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  6. Зєнікова Марина Сергіївна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  7. Ізюмська Аліна Вікторівна – приватний нотаріус Павлоградського районного нотаріального округу;
  8. Кот Борис Анатолійович – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  9. Красношлик Віктор Вікторович – приватний нотаріус Кам'янського міського нотаріального округу;
  10. Кримський Едуард Володимирович – приватний нотаріус Павлоградського міського нотаріального округу;
  11. Кучугурний Микола Анатолійович – приватний нотаріус Марганецького міського нотаріального округу;
  12. Лозенко Валентина Володимирівна - приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  13. Мамонова Галина Михайлівна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  14. Наявко Ігор Миколайович – приватний нотаріус Нікопольського міського нотаріального округу;
  15. Носенко Андрій Григорович – державний нотаріус Новомосковської державної нотаріальної контори;
  16. Оката Людмила Григорівна – приватний нотаріус Кам'янського міського нотаріального округу;
  17. Перекопська Оксана Олександрівна – приватний нотаріус Криворізького міського нотаріального округу;
  18. Рудкевич Євген Володимирович - приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  19. Румянцева Ірина Олексіївна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  20. Тамаря Яна Володимирівна – Завідуюча Другою дніпровською державною нотаріальною конторою;
  21. Трощій Наіля Галібовна – державний нотаріус Першої кам'янської державної нотаріальної контори;
  22. Хилько Лариса Анатоліївна – Завідуюча Третьою дніпровською державною нотаріальною конторою;
  23. Чорна Оксана Сергіївна – приватний нотаріус Криворізького міського нотаріального округу;

 

Члени Комісій Нотаріальної палати України від Дніпропетровської області

 

  1. Бунякіна Олена Валентинівна – Голова Комісії Нотаріальної палати України з питань розгляду звернень громадян, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  2. Верховецька Валерія Едуардівна – секретар Комісії Нотаріальної палати України з питань розгляду звернень громадян, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  3. Лозенко Валентина Володимирівна – Голова Комісії Нотаріальної палати України щодо запобігання та протидії корупції, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  4. Красношлик Віктор Вікторович – заступник Голови Комісії Нотаріальної палати України щодо запобігання та протидії корупції, приватний нотаріус Кам'янського міського нотаріального округу
  5. Підберезна Наталія Віталіївна – член Комісії Нотаріальної палати України щодо запобігання та протидії корупції, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  6. Кот Борис Анатолійович - член Комісії Нотаріальної палати України щодо запобігання та протидії корупції, член Комісії Нотаріальної палати України з розвитку фізичної культури, спорту, творчості та мистецтва, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  7. Оката Людмила Григорівна - член Комісії Нотаріальної палати України щодо запобігання та протидії корупції, приватний нотаріус Кам'янського міського нотаріального округу
  8. Гуцалюк Аліна Вікторівна - член Комісії Нотаріальної палати України щодо запобігання та протидії корупції, приватний нотаріус Павлоградського районного нотаріального округу
  9. Стаднік Ірина Леонідівна – заступник Голови Комісії Нотаріальної палати України з питань співробітництва з органами державної влади та місцевого самоврядування, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  10. Михайлець Ксенія Олександрівна – член Комісії Нотаріальної палати України з питань співробітництва з органами державної влади та місцевого самоврядування, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  11. Чорна Оксана Сергіївна – член Комісії Нотаріальної палати України з питань співробітництва з органами державної влади та місцевого самоврядування, приватний нотаріус Криворізького  міського нотаріального округу
  12. Зєнікова Марина Сергіївна – член Комісії Нотаріальної палати України з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності, член Комісії Нотаріальної палати України по роботі з молодими нотаріусами, помічниками приватний нотаріусів та консультантами державних нотаріальних контор, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  13. Хилько Лариса Анатоліївна - член Комісії Нотаріальної палати України з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності, завідувач Третьою дніпропетровською державною нотаріальною конторою
  14. Перекопська Оксана Олександрівна - член Комісії Нотаріальної палати України з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності, приватний нотаріус Кріворізького міського нотаріального округу
  15. Іщенко Євгенія Олександрівна – член Комісії Нотаріальної палати України з питань соціального захисту та професійних прав нотаріусів, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  16. Кучугурний Микола Анатолійович - член Комісії Нотаріальної палати України з питань соціального захисту та професійних прав нотаріусів, приватний нотаріус Марганецького міського нотаріального округу
  17. Нугаєва Оксана Миколаївна – член Комісії Нотаріальної палати України по роботі з молодими нотаріусами, помічниками приватний нотаріусів та консультантами державних нотаріальних контор, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  18. Хуторна Марина Дмитрівна – член Комісії Нотаріальної палати України з питань інформаційної політики, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  19. Вакуленко Світлана Олександрівна – член Комісії Нотаріальної палати України з питань інформаційної політики, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  20. Драпата Ольга Миколаївна – член Комісії Нотаріальної палати України з розвитку фізичної культури, спорту, творчості та мистецтва, заступник завідувача Шостої дніпровської державної нотаріальної контори
  21. Наявко Ігор Миколайович - член Комісії Нотаріальної палати України з міжнародного співробітництва, приватний нотаріус Нікопольського міського нотаріального округу
  22. Кохан Ганна Леонідівна - член Комісії Нотаріальної палати України з міжнародного співробітництва, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу