Наявко Ігор Миколайович

 Заступник Голови Відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області

 

Шаніна

Шаніна Євгенія Григорівна

Почесний Голова Відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області, Заслужений юрист України, член Нотаріальної палати України

 

drapata

Драпата Ольга Миколаївна

Член Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України,

Приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу,

 

 

ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ

ВІДДІЛЕННЯ НОТАРІАЛЬНОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 

 

kohan

Ганна Леонідівна Кохан

Голова Правління - Голова Відділення Нотаріальної палати України в     Дніпропетровській області

 

Члени Правління:

  1. Апальков Євген Вікторович – державний нотаріус Другої нікопольської державної нотаріальної контори;
  2. Батова Людмила Григорівна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  3. Бунякіна Олена Валентинівна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  4. Драпата Ольга Миколаївна– приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  5. Євчук Ірина Леонідівна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  6. Зєнікова Марина Сергіївна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  7. Ізюмська Аліна Вікторівна – приватний нотаріус Павлоградського районного нотаріального округу;
  8. Кот Борис Анатолійович – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  9. Красношлик Віктор Вікторович – приватний нотаріус Кам'янського міського нотаріального округу;
  10. Кримський Едуард Володимирович – приватний нотаріус Павлоградського міського нотаріального округу;
  11. Кучугурний Микола Анатолійович – приватний нотаріус Марганецького міського нотаріального округу;
  12. Лозенко Валентина Володимирівна - приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  13. Мамонова Галина Михайлівна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  14. Наявко Ігор Миколайович – приватний нотаріус Нікопольського міського нотаріального округу;
  15. Носенко Андрій Григорович – державний нотаріус Новомосковської державної нотаріальної контори;
  16. Оката Людмила Григорівна – приватний нотаріус Кам'янського міського нотаріального округу;
  17. Перекопська Оксана Олександрівна – приватний нотаріус Криворізького міського нотаріального округу;
  18. Рудкевич Євген Володимирович - приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  19. Румянцева Ірина Олексіївна – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу;
  20. Тамаря Яна Володимирівна – Завідуюча Другою дніпровською державною нотаріальною конторою;
  21. Трощій Наіля Галібовна – державний нотаріус Першої кам'янської державної нотаріальної контори;
  22. Хилько Лариса Анатоліївна – Завідуюча Третьою дніпровською державною нотаріальною конторою;
  23. Чорна Оксана Сергіївна – приватний нотаріус Криворізького міського нотаріального округу;

 

Члени Комісій Нотаріальної палати України від Дніпропетровської області

 

  1. Бунякіна Олена Валентинівна – Голова Комісії Нотаріальної палати України з питань розгляду звернень громадян, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  2. Верховецька Валерія Едуардівна – секретар Комісії Нотаріальної палати України з питань розгляду звернень громадян, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  3. Лозенко Валентина Володимирівна – Голова Комісії Нотаріальної палати України щодо запобігання та протидії корупції, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  4. Красношлик Віктор Вікторович – заступник Голови Комісії Нотаріальної палати України щодо запобігання та протидії корупції, приватний нотаріус Кам'янського міського нотаріального округу
  5. Підберезна Наталія Віталіївна – член Комісії Нотаріальної палати України щодо запобігання та протидії корупції, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  6. Кот Борис Анатолійович - член Комісії Нотаріальної палати України щодо запобігання та протидії корупції, член Комісії Нотаріальної палати України з розвитку фізичної культури, спорту, творчості та мистецтва, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  7. Оката Людмила Григорівна - член Комісії Нотаріальної палати України щодо запобігання та протидії корупції, приватний нотаріус Кам'янського міського нотаріального округу
  8. Гуцалюк Аліна Вікторівна - член Комісії Нотаріальної палати України щодо запобігання та протидії корупції, приватний нотаріус Павлоградського районного нотаріального округу
  9. Стаднік Ірина Леонідівна – заступник Голови Комісії Нотаріальної палати України з питань співробітництва з органами державної влади та місцевого самоврядування, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  10. Михайлець Ксенія Олександрівна – член Комісії Нотаріальної палати України з питань співробітництва з органами державної влади та місцевого самоврядування, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  11. Чорна Оксана Сергіївна – член Комісії Нотаріальної палати України з питань співробітництва з органами державної влади та місцевого самоврядування, приватний нотаріус Криворізького  міського нотаріального округу
  12. Зєнікова Марина Сергіївна – член Комісії Нотаріальної палати України з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності, член Комісії Нотаріальної палати України по роботі з молодими нотаріусами, помічниками приватний нотаріусів та консультантами державних нотаріальних контор, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  13. Хилько Лариса Анатоліївна - член Комісії Нотаріальної палати України з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності, завідувач Третьою дніпропетровською державною нотаріальною конторою
  14. Перекопська Оксана Олександрівна - член Комісії Нотаріальної палати України з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності, приватний нотаріус Кріворізького міського нотаріального округу
  15. Іщенко Євгенія Олександрівна – член Комісії Нотаріальної палати України з питань соціального захисту та професійних прав нотаріусів, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  16. Кучугурний Микола Анатолійович - член Комісії Нотаріальної палати України з питань соціального захисту та професійних прав нотаріусів, приватний нотаріус Марганецького міського нотаріального округу
  17. Нугаєва Оксана Миколаївна – член Комісії Нотаріальної палати України по роботі з молодими нотаріусами, помічниками приватний нотаріусів та консультантами державних нотаріальних контор, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  18. Хуторна Марина Дмитрівна – член Комісії Нотаріальної палати України з питань інформаційної політики, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  19. Вакуленко Світлана Олександрівна – член Комісії Нотаріальної палати України з питань інформаційної політики, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  20. Драпата Ольга Миколаївна – член Комісії Нотаріальної палати України з розвитку фізичної культури, спорту, творчості та мистецтва, заступник завідувача Шостої дніпровської державної нотаріальної контори
  21. Наявко Ігор Миколайович - член Комісії Нотаріальної палати України з міжнародного співробітництва, приватний нотаріус Нікопольського міського нотаріального округу
  22. Кохан Ганна Леонідівна - член Комісії Нотаріальної палати України з міжнародного співробітництва, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу